O nás

História firmy MAROPPO

Píše sa rok 1991 kedy zakladateľ firmy MAROPPO skladal prvé matrace, ktoré sa používali na vtedajšom Európskom trhu. Bola to doba kedy sa čalúnnici zoznamovali s konkrétnymi materiálmi ako bol: Latex, morská tráva, konské vlasy, PUR peny, pružiny Bonnel a zopár ďalších materiálov. S tohto je možné vidieť, že firma MAROPPO nie je žiadny nováčik v oblasti skladania matracov a hlavne ODBORNÉHO PORADENSTVA.

Od vtedy prešlo veľa času a momentálna doba hovorí o tom, že dobre nastavený matrac je prioritou kvalitnej postele.
Firma MAROPPO je už 4 rok na Slovenskom trhu pod vlastnou značkou a Logom. Samozrejmosťou je ,že k zákazníkom patria Slovenský odberatelia a samozrejme aj zahraničný: Nemecko, Švajčiarsko a iní.

Čo je kvalitná posteľ???

alebo

čo je kvalitný matrac???

tieto otázky si ľudia kladú každý deň.
V tejto predimenzovanej dobe nie je ľahké prísť k tomuto poznaniu ,aký matrac bude pre mňa ten najlepší a najzdravší!!!A práve kvôli tomu je tu MAROPPO čo znamená MAtrace ROštyPOstele. Prečo dvakrát P?!, to preto lebo druhé P vyzdvihuje špecializáciu a kvalitu firmy a tiež kvôli tomu, že majiteľ firmy MAROPPO má vo svojom mene dva S a toto je Know- How.

Ľudia sa ma pýtajú, ako je možné nastaviť matrac pre každého individuálne a ja hovorím, že ak človek má talent, intuíciu a dobré srdce tak sato dá. Samozrejme musíme vychádzať s profesionality, ktorá je postavená na dlhoročných základoch. V tejto dobe je veľmi veľa tzv. matracových firiem, ale? fakt je to pravda, že to čo sa skutočne ponúka zákazníkovi je aj tak?!áno veľmi veľa produktov, veľmi veľa tzv. pohyblivých cien tj. raz dole a raz hore, ale kde je pravda ukrytá???

Spánok je pre každého človeka najdôležitejší a to, ako sa vyspíme zohráva v každodennom živote svoju úlohu. Vtedy môžeme vidieť efektivitu svojej práce, výkon, energiu, schopnosť vnímať prostredie atd. Bez jedla človek vie prežiť určitý čas, ale bez spánku tak nanajvýš 2 noci a potom kolaps v koncentrácii a veľa ďalších negatívnych vplyvov.

Motto ktoré mám je: každý matrac je dobrý, ale musí byť dobre nastavený voči konkrétnemu užívateľovi.

Milý zákazníci, len v jednoduchosti je krása to dobre vieme, preto Vás povzbudzujeme vyberte si svoj matrac podľa Vašej maximálnej požiadavky na ,ktorú máte plné právo. Veľmi radi Vám poradíme a nastavíme požadovaný matrac len a len pre Vás. U nás je to reálne a možné, preto sa tešíme na Vás a vôbec nám neprekáža, že máte o 1 kilo naviac lebo vieme, že každý človek je vo svojej podstate jedinečný a zaslúži si tú svoju posteľ, ten svoj matrac.

Prajeme Vám všetko dobre a hovoríme Dobrú noc pre Vás a pre celú Vašu Rodinu.

S pozdravom zakladateľ firmy MAROPPO – Slavomír Smorada

MAROPPO - prezentácia mesto Spišská Nová Ves


                
    

MATRATEX - výstava Nitra


                
                
        

SPŠ Drevárska - výstava Spišská Nová Ves

                
            

Odborné poradenstvo – pýtajte sa

SPÁNOK LIEČI / MATRACE, ROŠTY, POSTELE
Gaštanova 10 (sídlisko Tarča - oproti Domovu dôchodcov), 052 01 Spišská Nová Ves
GPS: 48.935566, 20.561347

Otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 17:30, So: 10:00 - 12:00
Telefón: (+421) 908 304 818 - Orange, (+421) 53/44 112 56 - Telecom
E-mail: info@matracerostypostele.sk info@maroppo.sk

http://obchod.matracerostypostele.sk/